Polskie sploty w pieśni i sztuce

Zdarzenia

Tytul:
Polskie sploty w pieśni i sztuce
Kiedy:
So, 7. wrzesień 2019 - N, 8. wrzesień 2019
Gdzie:
Górsk, kujawsko-pomorskie
Kategorie:
Wystawy, Wykłady, Przeglądy artystyczne, Konkursy

Opis

W ramach EDD, proponujemy wykład „Polskie sploty – Pomorze zlepek kultur i narodowości” oraz zwiedzanie Muzeum Regionalnego, Muzeum Multimedialnego im. ks. Jerzego Popiełuszki. Zapraszamy też na warsztaty wikliniarskie – „Sploty wikliniarskie”. Atrakcją EDD będzie koncert – przegląd zespołów śpiewaczych „Pieśń splata ludzkie losy”.

7 września obchody EDD rozpoczną się o godzinie 14.00 w Centrum Edukacji Młodzieży w Górsku przy ul. ks. Markiewicza 10, wykładem ” Polskie sploty – Pomorze zlepek kultur i narodowości”, następnie uczestnicy wysłuchają koncertu pieśni różnych narodów pt. „Pieśń splata ludzkie losy”, w trakcie którego odbywać się będą warsztaty wikliniarskie i zwiedzanie muzeum Regionalnego i Multimedialnego. Całość zakończy impreza integracyjna wykonawców koncertu w Domu Kultury Górsk przy ul. Leśnej 13/1.

 

8 września zapraszamy na zwiedzanie Muzeum Regionalnego i Multimedialnego przy Centrum Edukacji Młodzieży w Górsku w godzinach od 10.00 do 15.00.

 

Organizatorzy: Dom Kultury w Górsku, Centrum Edukacji Młodzieży im. ks. Jerzego Popiełuszki Górsk

Dane kontaktowe: Dom Kultury w Górsku, Renata Dobrowolska, tel. 606 998 523, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Miejsce

Lokalizacja:
CEM im. Ks. Jerzego Popiełuszki
Ulica:
ks. Bronisława Markiewicza 10
Kod:
87-134
Miasto:
Górsk
Województwo:
kujawsko-pomorskie
Kraj:
Poland
Kujawsko-Pomorskie
Centrum Kultury
w Bydgoszczy

plac Kościeleckich 6
85-033 Bydgoszcz
t 52. 585 15 01?3
f ?2. 585 15 00
e sekretariat@kpck.pl
w kpck.pl
w edd.nid.pl